(Gdańsk)Pokaz zdjęć z wypadu do Kamerunu i Syrii / Libanu

miał się odbyć w jakimś klubie ale niestety nie udało się znaleźć miejsca gdzie te zdjęcia mógłbym pokazać większej publiczności, tak więc zmuszony jestem zaprezentować zdjęcia u siebie w domu. No chyba, że ktoś z was ma jakieś dobre kontakty i w ciągu tygodnia jest w stanie załatwić miejsce. Co oznacza mniej więcej tyle, że zobaczy je tylko mała grupka ludzi. Jeśli się zmobilizuje to postaram wypełnić formularz zgłoszeniowy na Kolosy tak więc może tam pokarze zdjęcia z Kamerunu.

Komentarze

 1. Name pisze:

  A Kawiarenka pod żaglami w Sopocie???
  A np. w Tczewie jest fajne Centrum Kultury i Sztuki lub świetnie wyremontowane Muzeum Wisły w iście światowym stylu!!! Jest to fajne miejsce na prezentację.
  Pozdrawiam
  Mariola

 2. Mariola pisze:

  Na Kolosy koniecznie wyślij ZGŁOSZENIE!!!

 3. Szymic pisze:

  Wysle maila do tej knajpy w Sopocie z tego co widze na stronie faktycznie organizuja pokazy zdjec. Zobaczymy co odpisza.

 4. Szymic pisze:

  Probowalem wyslac maila do ‚Kawiarenki pod Zaglami’ ale niestety ich mail nie dziala. Co do Tczewa to troche daleko, znaczy moglbym tam pokazac zdjecia ale to dodatkowo (chociaz nie wiem ile osob w Tczewie byloby zainteresowanym takim pokazem) . Watpie zeby znajomi chceli jechac do Tczewa specjalnie na moj pokaz 🙂 Natomiast na 99% wyślę zgłoszenie z pokazem Kamerunu na Kolosy. Zostanie jeszcze sprawa pokazu zdjęc z Syrii/Libanu ktore sa warte pokazania ale to najwyzej moze troche poczekac.