Kolosy 2009

W piątek rozpoczynają się Kolosy. W tym roku nic nie pokazuję, nie było żadnego mega wyjazdu a nie chciałbym pokazywać jakiś ‚odgrzewanych kotletów’.
Natomiast chciałbym polecić dwa pokazy, które zapowiadają się ciekawie. Pierwszy to ‚Motosyberia (reaktywacja)’ jest to druga część przygód znajomego Safrana (uczestnika pierwszego wypadu). Chłopaki wybrali się na Syberię i próbowali przejechać odcinek Magadan->Kamczatka.
Drugi pokaz to ‚Kajakiem po Nilu’ , czyli relacja Celiny Mróz i Jarka Frąckiewicza (kiedyś pojawił się na jednym zdjęciu na blogu).

Swoją drogą trochę szkoda, że w trakcie Kolosów nie ma żadnej imprezy integracyjnej, z chęcią poznałbym osobiście co niektórych prelegentów i nawiązałbym kontakty w celu przyszłych wspólnych wypraw. Z moich doświadczeń wynika, że znalezienie kompanów na dłuższy i ambitny wypad graniczy prawię z cudem. Przynajmniej na najbliższy wyjazd na Alaskę znalazłem tylko jednego chętnego – Krzyśka.

W każdym razie jeśli, jesteście twardzi, lubicie ambitne wypady te bliższe i te dalsze to proszę o kontakt. Może uda się zorganizować jakiś wspólny hardcorowy wypad. Zwłaszcza poszukiwane są osoby z Trójmiasta. Namiary do mnie są podane TUTAJ

2 komentarze

  1. „Oprocz tego dziesiatki zajebiaszczych pokazow: chyba ze 3 pokazy motocyklowe, psychopaci z gor, schizofrenicy ze statkow, masochisci w kajakach, opetani rowerzysci itp…”

  2. dokładnie, ten cytat jest ze strony ‚Motosyberia’ i doskonale oddaje specyfikę osób które się tam pojawią..mi najbliżej do ‚psychopatów z gór’ 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.